Wave LED
ENECLEDDIMmounting_table
logo_brand_luxo

Wave LED

3D funktsiooniga LED suurendusklaas tööstusesse

Kirjeldus

Kirjeldus

Wave LED on valgustusega suurendusklaas tööstuslikeks rakendusteks. Wave LED tagab varjuvaba suurenduse mõlemalt küljelt tuleva valgusega, samuti kolmemõõtmelise suurenduse, kus valgus tuleb vaid vasakult või paremalt küljelt. 3D-funktsioon on eriti sobilik trükiplaatidega või teiste sarnaste delikaatsete objektidega. Tänu nelinurksele läätsele on Wave LED sobilik ka lugemiseks. Värvid: valge või helehall.

Maksimaalne paindlikkus ja täpsus 

Lambi pea ja õla vahelise ühenduse paindlikkus teevad täpse lihtsaks täpse asetuse. Vedrutasakaalustatud õlg tagab maksimaalse vertikaalse- ja horisontaalse liikuvuse ning jääb alati õigesse asendisse ilma kõrvalekalleteta.

Lisasuurendus

Standardsena varustatud 3.5 või 5 diopterilise klaasist läätsega. Suletav kaas tagab kaitse tolmu eest ning hoiab ära valgusti muutumise põletusklaasiks.

LED: tuleviku valgusallikas!

Wave LED on varustatud kahe LED mooduliga, mis on lülitatavad teineteisest sõltumatult. Moodulid on timmitavad, nad lülituvad automaatselt välja 4 või 9 tunni mõõdudes energia säästmiseks.

Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. Wave LED valgustis kasutatud LED valgusallika oodatav eluiga on 50000 tundi. See tähendab 25 aastat või rohkem tavakasutamise korral. Sa ei pea kunagi valgusallikat vahetama!

UV valgusega versioon

UV luuplambid on loodud eeskätt kattekihi kontrollimiseks. 400nm UV valgusallikas on ideaalne ka keevisõmbuste, jootekohtade ning teiste pinnaüleminekute kontrollimiseks. Kaetud kihi kontrollimisel UV valgusallikaga Wave LED all kumab pind tumelilla värvina, mis tagab kerge defektsete kohtade leidmise. 

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Komplektis 2 x integreeritud LED moodulid 6W. Värvsustemperatuur (CCT) on 4000°K. Värviedastuindeks (CRI) on 80. LED moodul on timmitav 0-50-100%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest õlg, lambipea alumiiniumist. Värv: valge või helehall.

Paigaldus

Standardselt lauaklambriga (AH klamber). Muud lauaklambrid, lauaplaadi sisse kinnitused ja liigutatav käru on saadaval eraldi küsimisel.

Optikad

Standardsena 3,5D või 5D (dioptrilise) kroonklaasist läätsega. Läätse mõõtmed 175x108mm. Lisasuurenduseks saadaval lisaläätsed 4D, 6D või 10D, mis kinnituvad põhiläätsele. 

Toiteplokk

Tarnitakse 2m pistikuga kaabliga.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne, kolmeosaline õlg. Õla pikkus on 105 cm.

Taimer

Väljalülitamise funktsioon on sisse ehitatud. Valgus lülitub automaatselt välja pärast 4 või 9 tundi.

Tehnilised andmed

Mõõdud

wave-led_measurements wave-led_us

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee