Wave LED ESD
ENECLEDDIMmounting_table
logo_brand_luxo

Wave LED ESD

ESD-ohutu tööstuslik LED luuplamp 3D funktsiooniga

Kirjeldus

Wave LED ESD on spetsiaalselt kujundatud elektroonikatööstusesse kasutamiseks, kus elektrostaatilised laengud võivad tõsiselt kahjustada elektroonikakomponente. Valgusti juhib laengud minema kontrollitud viisil. Wave LED ESD pakub varjuvaba suurendust valguse langemisega kahelt poolt, samuti kolmemõõtmelist suurendust valgusega vaid vasakult või paremalt. 3- mõõtmeline suurendus on eriti teretulnud töötamisel trükiplaatide või teiste delikaatsete asjadega. Värvus: must 

Maksimaalne paindlikkus ja täpsus

Lambipea ja -õla vaheline paindühendus teeb täpse asetuse kergeks. Vedrutasakaalustatud õlg tagab maksimaalse vertikaal- ja horisontaalsuunalise liikuvuse ning alati jääb ta püsima soovitud kohas ilma kohta muutmata.

Standardversioonid saadaval koos 3 või 5 dioptrilise klaasist läätsega. Riidest kate on lisatud läätse kaitsmiseks tolmu eest ja et ära hoida iseeneslikku põletusklaasiks muutumist

LED: tuleviku valgusallikas!

Wave LED ESD on varustatud kahe poolringikujulise LED-mooduliga, mida saab eraldi lülitada. Moodulid on timmitavad ja nad lülitavad ennast ise välja peale 4 või 9 tunni mõõdumist energia säästmiseks. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. Wave LED ESD dioodide oodatav eluiga on 50000 tundi. See tähendab 25 või rohkem aastat normaalse kasutuse korral. Sa ei pea kunagi vahetama valgusallikat!

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Komplektis 2 x integreeritud 6W LED moodulit. Värvsustemperatuur (CCT) on 4000K. Värviedastus (CRI) on 80. LED moodulid on timmitavad, 0-50-100%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest õlg, pea alumiiniumist. Värv: must.

Paigaldus

Standardselt lauaklambriga (AH-klamber). Muud lauaklambrid, lauaplaadi kinnitused ja käru on saadaval eraldi küsimisel.

Optikad

Standardselt 3,5D või 5D (dioptrilise) kroonklaasist läätsega. Läätse mõõdud 175 x 108 mm. Lisasuurenduseks saadaval lisaläätsed 4D, 6D või 10D, mis kinnituvad põhiläätsele. 

Toiteplokk

Tarnitakse 2m pistikuga kaabliga.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolmeosaline õlg. Õla pikkus on 105 cm.

Taimer

Väljalülitamise funktsioon on integreeritud. Valgus lülitub automaatselt välja peale 4 või 9 tundi.

Tehnilised andmed

Mõõdud

wave-led_measurements wave-led_us

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee