ES VERSO-S
ip40CEcnbop-pibLEDd_insulatedemergencydownmounting_ld_surface_celing_assymetricmounting_ld_surface_celing-25-year-warranty
es-system-brand

ES VERSO-S

Mitmekülgne hädavalgustuse perekond

Kirjeldus

Avariiväljapääsu ja paanikavastase valgustuseks mõeldud valgustid vastavalt standarditele EN 1838 ja EN 50172. Toode on ette nähtud pinnapealseks paigaldamiseks ja vastab standardile EN 60598-2-22.

Igat tüüpi rakenduste ja ülesannete jaoks on saadaval erinevad valgusjaotused. Täpsema teabe saamiseks vaadake tehnilist kirjeldust.

Sobib nii evakuatsiooniteede valgustamiseks koridorides kui ka kõrge laega rakendustes. Sobib ka paanikavastaseks valgustuseks suurte avatud alade jaoks, millel on erinevad lae kõrgused.

Diskreetne välimus, mis sobib igasse sisekujundusse. Saadaval standardne- ja suur väljundvõimsusega versioonid. Kõik variandid on saadaval ka adresseeritavate versioonidega koos DALI-protokolliga - ülemaailmne kommunikatsioon valgustuse juhtimiseks ja jälgimiseks. Lisateavet leiate meie valgustuse juhtimissüsteemist Ethernet2Dali.

Tehniline kirjeldus

Korpuse materjal ja värvus

Housing made of self-extinguishing plastic that withstands a flammability test in 850°C.

Turvavalgustus

Saadaval standardsena (S) käsitsi testimisega, isetestimiv (ST) automaatse testimisega või adresseeritav (DALI) automaatseks testimiseks, jälgimiseks ja aruannete koostamiseks. Kõik autonoomsed hädasüsteemid on saadaval 1 või 3 tunnise akuga. Saadaval on ka keskakutoitega versioon (Z).

Lahendus

Suure hulga erinevate valgusjaotustega hõlmab VERSO enamikku rakendusi ja ülesandeid evakuatsiooniteel ning paanikavastases valgustuses.

Evakuatsioonitee koridorides kasutab laia valgusvihtu kahes suunas, tüüp CR (koridor).

Evakuatsioonitee laiades koridorides, kasutades laia elliptilist valgusjaotust, tüüp MB (Medium Beam - keskmine valgusjaotus).

Paanikavastane valgustus suurtel avatud aladel, tüüp XWB (Extreme Wide Beam - eriti lai valgusjaotus).

Paanikavastane valgustus kõrge laekõrgusega piirkondades või evakuatsioonitee valgustus treppidel, tüüp WB (Wide Beam - lai valgusjaotus).

Põgenemistee valgus kaugtuleladu vms, tüüp NB (Narrow Beam - kitsas valgusjaotus).

Tehnilised andmed

Mõõdud

measurements_verso-s measurements_verso-s-2

Polaardiagrammid

xwb-light-distribution cr-light-distribution asy-light-distribution nb-light-distribution mb-light-distribution wb-light-distribution

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee