Split
ENECLEDDIMclass_3mounting_table
logo_brand_luxo

Split

Suure valgusjõuga LED laualamp suurtele tööpindadele

Kirjeldus

Split on uus laualamp suurtele ja nõudlikele tööpiirkondadele. Tal on topelt suurem valgusjõud võrreldes meie traditsiooniliste laualampidega. Split on eriti sobilik suurtele tööpindadele, kus on vajadus suurema valguse järele. Tänu suurele valgusjõule on kergesti tagatud sisetöökohtade valgustusele Euroopa standardites esitatud nõuded, EVS-EN 12464-1.

Tänu nõtkele kujule ja metallkonstruktsioonile on see muljetavaldav sobilik igasse kontorisse. Tal on Luxo traditsiooniline vedrutasakaalustatud õlg maksimaalse ulatuvuse ja paindlikkuse tagamiseks.

Iseäralik disain

Splitil on iseäralik disain ja suurepärane funktsionaalsus. Lambipea on valmistatud õhukesest alumiinimilehest, mis on lõigatud ja vormitud nii, et leedvalgusallikad on tööpinnale suunatud nurga all. See tagab Spilti suurepärase asümmetrilise valgusjaotuse.

Saadaval järgmiste värvidega: mustana, valgena või läikiva hõbehallina.

Split on varustatud spetsiaalselt valmistatud leedmoodulitega, mis tagavad laia otsevalguse üle terve tööpiirkonna. Kaks LED moodulit on paigaldatud 30° nurga all. Nii on tagatud eriti lai valgusjaotus. Kahe LED mooduliga on valgusega kaetud suur piirkond, samas lambipea jääb pinnaga paralleelseks – tagab asümmeetria ja ergonoomiliselt korrektse töökoha valgustuse.

LED mooduli oodatav eluiga on 50000 tundi. See tähendab 25 või rohkem aastat normaalse kasutuse korral. Split on timmitav, tal on automaatne väljalülitustaimer energia säästmiseks. Sisseehitatud taimer lülitab valgusti välja peale 4- või 9 tunnilist töötamist.

Saadaval liikumisanduriga
Liikumisanduriga versioon on saadaval. Andur lülitab valguse sisse, kui tuvastab liikumise. Samuti lülitab andur valguse välja peale 15 minutilist liikumise puudumise tuvastamist.


Personaalse laualambi tähtsus

Klikka allolevale lingile lisainfo saamiseks heast töökohavalgustusest ning sellest, kuidas laualamp aitab sind parema töökeskkonna looomisel.

•    Töökoha valgustuse ülevaade
 

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 700 luumenit välja. Värvsustemperatuur (CCT) on 3000 K, värviedastusindeks (CRI) on 90.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest õlg ja alumiiniumist lambipea. Värvid: valge, must või alumiinium hall.

Paigaldus

Standardselt lauaklambriga (A-klamber Split). Lauaalus ja lauasisesed paigaldid (TT lauaalus ning TE puks) on saadaval soovi korral.

Optikad

Asümmeetriline valgusjaotus. Valge, polükarbonaadist hajutid.

Toiteplokk

Pistikusisene 20V toiteplokk.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolmeosaline õlg. Küljelt-küljele ja üles-alla lambipea liikumine. Õla pikkus: 80 cm.

Andurid

Split on saadaval ka sisseehitatud PIR-anduriga. Liikumise tuvastamisel lülitab ta valguse sisse. Liikumise puudumisel lülitab andur peale 15min. valguse välja.

Taimer

Väljalülitamise funktsioon on sisse ehitatud. Valgus lülitub automaatselt välja peale 4 või 9 tundi.

Tehnilised andmed

Mõõdud

split

Polaardiagrammid

split

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee