WAVE LED UV
logo_brand_luxo

WAVE LED UV

UV-A valgusallikaga luuplamp

Kirjeldus

Wave LED on luuplamp tööstuslike rakenduste jaoks. See on nüüd saadaval koos integreeritud UV-A valgusallikaga. UV versioonid on mõeldud eelkõige konformsete pinnakatete kontrollimiseks. Wave LED UV valgusallikaga konformseid pinnakatteid kontrollides kumab valgusallikas tumelilla värviga, võimaldades kergesti tuvastada katmata piirkondi. Kogenud kasutajad näevad ka kihi paksust trükkplaatide pinnal.

365nm UV-A valgusallikad on ka ideaalsed keevisliidete, joodisühenduste ja teiste oluliste ühenduskohtade kontrollimiseks. See ainulaadne luuplamp sobib ka kriminoloogia, muuseumi ja kunsti taastamise, dokumendi autentsuse tuvastamise, lekke avastamise, valuuta kontrollimise ja kalliskivi ja mineraalide kontrollimisteks.

ESD-ohutu versioonid
Saadaval on ka  Wave LED ESD versioonid, nii tava- kui ka UV-A valgusallikaga. Wave LED ESD-UV on eriti sobilik elektroonikatööstuses, kus elektrostaatilised laengud võibvad saada saatuslikuks elektroonilistele komponentidele. Ta juhib võimalikud tekkinud staatilised laengud kontrollitult viisil minema.

UV-A LED valgusallikad
Wave LED UV ja ESD-UV on varustatud kahe 365nm UV-A LED mooduliga, mis on eraldi reguleeritavad. Need luuplambid on varustatud astmelise timmimisega 0-50-100%. Lisaks on sisseehitatud taimerifunktsioon. Valgus lülitub automaatselt välja pärast 4 (või 9) tundi.

Maksimaalne paindlikkus ja täpsus
Lambi pea ja õla vahelise ühenduse paindlikkus teevad täpse lihtsaks täpse asetuse. Vedrutasakaalustatud õlg tagab maksimaalse vertikaalse- ja horisontaalse liikuvuse ning jääb alati õigesse asendisse ilma kõrvalekalleteta.

WAVE LED UV ja ESD-UV on varustatud 3,5 või 5 dioptriliste läätsedega. Kangast kate on kaasas objektiivi tolmu eest kaitsmiseks ja iseenesliku põletusklaasiks muutumise vältimiseks.

Suurendusest
Lisainfo saamiseks suurenduspõhimõtete ja Luxo luuplambi kasutusvõimaluste kohta klikka siia lingile.

 

  • Klikka siia lisainfo saamiseks

 

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Kaks timmitavat 365nm UV-A leedmoodulit. Astmeline timmimine: 0-50-100%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest vars ja survevalualumiiniumist pea. Vars on ehitatud täielikult kinnisena. Värv: must.

Paigaldus

Standardsena lauaklambriga (AH klamber). Muud lauaklambrid, luaüplaadisisesed kinnitused ja käru on saadaval lisavarustusena.

Optikad

Standardsena 3,5 või 5 dioptrilise ristkülikukujulise kroonklaasist läätsega. Läätse mõõtmed on 175 x 108 mm. Täiendavate suurendusega sekundaarse 4-, 6- või 10-dioptrilise lisaläätse saab kinnitada põhiläätse külge.

Toiteplokk

Tarnitakse 2m kaabli ja pistikuga.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolme-osaline vars. Varre pikkus on 105 cm.

Taimer

Sisseehitatud automaatne väljalülitumine lülitab valgusti välja pärast 9 või 4 tundi. 

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee