Ovelo
ENECLEDDIMclass_3mounting_table
logo_brand_luxo

Ovelo

LED laualamp

Kirjeldus

Kirjeldus

Tänu oma unikaalsele disainile ja metallist konstruktsioonile on see muljetavaldav lauavalgusti sobilik igasse kontorisse. Tal on eriti hea valgusviljakus ja pika ulatusega ning paindlikkusega kaetud konstruktsiooniga õlasüsteem. Valgusti mõõdud on tagasihoidlikud. Ovelos on kasutusel moodsad timmitavad dioodid. Isegi taimer on olemas: Ovelo lülitab end automaatselt ise välja pärast 4 või 9 tundi, et säästa energiat. Standard versioonis lauaklambriga või -alusega. Seinaklamber või teised lisatarvikud tuleb tellida eraldi. Värvid: valge, must või hõbehall.

Individuaalse töökohavalgustuse tähtsus
Klikka siia, et teada saada, miks hea töökohavalgustus on tähtis ning kuidas laualamp aitab sul saavutada paremat töökeskkonda.
 
• Ülevaade töökoha valgustusest

LED: tuleviku valgusallikas
Ovelo on varustatud valgusdioodidega, mis annavad heleda sooja valguse. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. Ovelo valgusdioodide eluiga on kuni 50000 tundi. See tähendab 25 aastat või enam tavapärase kontoris kasutamise korral. Sa ei pea kunagi vahetama valgusallikat!

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 500 luumenit välja. Värvsustemperatuur (CCT) on 3000 K, värviedastusindeks (CRI) on 90.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest õlg, alumiiniumist pea. Värvid: valge, must või alumiinium hall.

Paigaldus

Standardselt lauaklamber (Ovelo klamber) või lauaalus. Laua sisse integreeritud paigalduskomplekt, seinaklamber või siiniklamber saadaval soovi korral.

Optikad

Asümmeetriline valgusjaotus. Valge, polükarbonaadist hajuti.

Toiteplokk

20 V toiteplokk.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelsust hoidev, kolme-osaline õlg. Õla pikkus on 70 cm. Üles-alla ja küljelt-küljele pea liikumine. NB! Valgusti pea ülespoole kallutamine annab veel enam paindlikkust, kuid võib põhjustada soovimatut pimestamist.

Taimer

Väljalülitamise funktsioon on integreeritud. Valgus lülitub automaatselt välja pärast 4 või 9 tundi.

Tehnilised andmed

Mõõdud

ovelo ovelo_us

Polaardiagrammid

Illuminance plot Ovelo

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee