O72-R
ta-30IP67CELEDik09mounting_ld_recessed_ground
glamox-logo-product-grey

O72-R

Süvistatav leedvalgusti välitingimustesse

Kirjeldus

Glamox O72-R on roostevabast terasest äärisrõngaga süvistatav LED-valgusti kasutamiseks välitingimustes. Võimalik süvistada ka maasse - valgusti kannatab maksimaalselt 2000 kg raskust. O72-R tarnitakse koos toitega.

Korpus on valmistatud survevalualumiiniumist ja viimistletud polüesterpulbervärviga. Komplekti kuulub ka roostevabast terasest äärisrõngas. Hajuti on valmistatud karastatud opaalturvaklaasist. Valgustil on silikoontihend ja kõik kruvid on roostevabast terasest. Klaashajutil on 6,8 džauline mehaaniline tugevus. Katte töötemperatuur on 38 ° C. Maasisene tehnopolümeerist paigalduskarp kuulub komplekti.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 15 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3200K, CI Ra80, MacAdam 3

Juhtseade

Konstantse võimsusega (HF).

Korpuse materjal ja värvus

Korpus on valmistatud survevalualumiiniumist ja viimistletud polüesterpulbervärviga. Komplekti kuulub ka roostevabast terasest äärisrõngas. Hajuti on valmistatud karastatud opaalturvaklaasist. Valgustil on silikoontihend ja kõik kruvid on roostevabast terasest. Klaashajutil on 6,8 džauline mehaaniline tugevus. Katte töötemperatuur on 38 ° C. Maksimaalne kandevõime 2000 kg.

Paigaldus

Paigaldatakse paigalduskarpi, mis kuulub komplekti.

Ühendamine

1 x PG9 kaablisisend (kaablile Ø4-8 mm). 3-osaline 1,5 mm² klemmliist.

Välistingimustesse paigaldamisel tuleb kasutada sobilikke painduvaid kaableid, mis tagaksid kaablisisseviigu veetiheduse.

Tehnilised andmed

Mõõdud

o72_r

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee