O71-R
ta-30IP67CELEDik09mounting_ld_recessed_ground
glamox-logo-product-grey

O71-R

Erinevate valgusjaotustega süvistatav leedvalgusti välitingimustesse

Kirjeldus

Glamox O71-R on süvistatav LED-valgusti kasutamiseks välitingimustes. Võimalik süvistada ka maasse - valgusti kannatab maksimaalselt 1000 kg raskust. O71-R tarnitakse koos toitega. Saadaval musta ja hõbehallina ning valikus on kolm erinevat valgusjaotust.

Korpus ja pealmine kate on valmistatud survevalualumiiniumist ja viimistletud polüesterpulbervärviga. Pealmine kate on saadaval kolme erineva valgusjaotusega: R1, R2 ja R3. Hajuti on valmistatud karastatud opaalturvaklaasist. Valgustil on silikoontihend ja kõik kruvid on roostevabast terasest. Klaashajutil on 12,0 džauline mehaaniline tugevus. Katte töötemperatuur on 25 ° C. Maasisene tehnopolümeerist paigalduskarp kuulub komplekti.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 10 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3200K, CI Ra80, MacAdam 3

Juhtseade

Konstantse võimsusega (HF).

Korpuse materjal ja värvus

Korpus ja pealmine kate on valmistatud survevalualumiiniumist. Viimistletud musta (RAL 9005) või hõbehalli RAL (9006) polüesterpulbervärviga.  Hajuti on valmistatud karastatud opaalturvaklaasist. Valgustil on silikoontihend ja kõik kruvid on roostevabast terasest. Maksimaalne kandevõime on 1000 kg. Klaashajutil on 12,0 džauline mehaaniline tugevus. Katte töötemperatuur on 25 ° C.

Paigaldus

Paigaldatakse komplekti kuuluvasse paigalduskarpi.

Ühendamine

2 x M16 kaablisisendit (kaablile Ø5 - 10 mm). 3-osaline 1,5 mm² klemmliist.

Välistingimustesse paigaldamisel tuleb kasutada sobilikke painduvaid kaableid, mis tagaksid kaablisisseviigu veetiheduse.

Tehnilised andmed

Mõõdud

tr5870_o71-r

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee