MAX
ta-30ta50ip66-67CEd-markIECExLEDemergencyik10EXmounting_ld_surface_celing-2mounting_ld_surface_wall-2
glamox-logo-product-grey

MAX

Ideaalne ekstreemsetes tingimustes

Kirjeldus

Meie veekindel tööstusvalgustite perekond MULTI koosneb neljast erinevast mudelist MIL, MIR, MIX MAX.

MAX on kvaliteetne, pika elueaga, kategooria 2 valgusti tsooni 1/21 ja 2/22. Sobib kasutamiseks tööstuses, laevade ja naftarajatiste piirkondades, kus plahvatusohtlik keskkond võib tekkida harva normaalselt. Valgustil on mitmed paigaldusvõimalused, minimaalsed hooldus- ja töökulud.

Valgusti korpus on valmistatud alutsingiga või happekindlast terasest, mis kaetud valge epoksiid / polüesterpulbervärviga. Saadaval ka värvimata happekindlast terasest. Hajuti on valmistatud löögikindlast polükarbonaadist (PC), vedrukinnitid happekindlast terasest. MAX-l on hingedega komponendialus hoolduse lihtsustamiseks.

3-tunnise turvavalgusega versioon on saadaval, sellel on optimaalsete töötingimuste tagamiseks väline akukarp.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 2200 - 4500 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3.5

Juhtseade

Konstantse väljundiga (HF). Liiteseadise eluiga kuni 120000tundi/10% (maks. rikkeid) Ta25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Korpus alutsingiga või happekindlast terasest, mis kaetud valge epoksiid / polüesterpulbervärviga. Saadaval ka värvimata happekindlast terasest.
Hajuti on valmistatud löögikindlast polükarbonaadist (PC), valatud silikoontihendiga ja vedrukinnititega happekindlast terasest.

Paigaldus

Valgusti tarnitakse otstes paiknevate fikseeritud kinnititega, kolmnurkse riputuskinniti või 2 x M8 kübarmutriga. Horisontaaltrossikinniti ja seatava nurgaga laekinnitus paigaldatakse otstes paiknevate fikseeritud kinnitite külge. M8 keermeslatt-, toru-, post-, kaabliredeli-, külg- ja vibratsiooni summutavad riputustarvikud tuleb paigaldada läbi M8 kübarmutrite. M8 kübarmutrid muudetava vahekaugusega ja muud spetsiaalkinnituskomplektid on samuti saadaval eraldi tellimisel.

Lisatarvikud

Riputussüsteemid.

Ühendamine

6 osaline 6 mm² klemmliist. Läbivjuhtmestamiseks saadaval variandid 6 x 2,5 mm² klemmliistuga .

Sisseehitatud turvavalgustus

Turvavalgusega lahendus 3 tunnise akukestvusega on saadaval. Akuga versiooni korral optimaalsete töötingimuste tagamiseks väline akukarp.

Kaabli sisseviik

1-4 x kaabli sisseviiku. M20 polüamiid (kaablile Ø6-12 mm), M20 nikeldatud messing (kaablile Ø4-12 mm), M25 polüamiid (kaablile Ø11 -17 mm), M25 nikeldatud messing (kaablile Ø10-18 mm).

Tehnilised andmed

Mõõdud

MAX-LED_72596948

Polaardiagrammid

MAXS67-1200 LED 4500 840

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee