Linea-F
IP20ENECLEDcctDIMDaylight sensorpir_sensorcpmounting_ld_floor_up-2
logo_brand_luxo

Linea-F

Elegantne põrandalseisev leedvalgusti

Kirjeldus

Linea on elegantne põrandalseisev valgusti kontoritesse. Valgustil on sale ning tugev ümara vormiga post ja stiilne alumiiniumist lambipea paksusega 25 mm. Õhuke Linea lambipea osutus võimalikuks tänu kaasaegse leedtehnoloogia kasutamisele, mis on väikeste mõõtudega andes samal ajal erakordselt hea kvaliteediga valgust. 

Linea on varustatud tõhusate reflektoritega ja kahekihilise prismaatilise optikaga, mis tagab suurepärase asümmeetrilise valgusjaotuse ja minimaalse räiguse. Võimas ülavalguse komponent tagab ruumi üldvalgustuse, samal ajal kui alavalgus valgustab töölauda vastavalt kehtivale sisetöökohtade valgustusstandardile EVS-EN 12464-1.

Individuaalne juhtimine 
Linea on täielikult timmitav. Lisavalikuna on saadaval eraldi üla- ja allvalguse juhtimine. Eraldi reguleeritav valgustus tähendab maksimaalset paindlikkust ja tagab kõikidele kasutajatele täieliku valguse kontrolli omal töökohal.

Saadaval andurid ja juhtmevaba ühendus
 
Linea on saadaval sisseehitatud kombineeritud kohaloleku- ja päevavalgusanduriga ning lisaks on saadaval traadita ühendusega süsteemiga kuni 50 Linea valgustiga grupi juhtimiseks. Selline süsteem pakub maksimaalset mugavust ja automaatset energiasäästu, eriti avatud planeeringuga kontorites.

Reguleeritav värvitemperatuur
Linea on saadaval muudetava värvitemperatuuriga, mugavuse ja tootlikkuse parandamiseks. Uuringud näitavad, et inimeste võimekus päevasel ajal erineb külmas ja soojas valguses viibides. Pakume Lineat arendatud "seatava valge" valgustussüsteemiga, mis suudab toetada inimeste ööpäevast rütmi, suurendada kontsentratsiooni, ennetada unehäired ja parandada üldist heaolu.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed: 7000 - 13 000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI 80, MacAdam 3.
Valgusjaotus: 75% üles, 25% alla

Juhtseade

HFDd - timmimine standardvarustuses

Korpuse materjal ja värvus

Alumiiniumkorpus ja post. Jalg terasest.
Struktuurse pulbervärviga värvitud valgeks, halliks või mustaks.

Ühendamine

Tarnitakse standardsena 2,5m pistikuga kaabliga.

Optikad

MC/MP
Kombineeritud mikrokoonus (MC) hajuti asümmeetriliseks valgusjaotuseks ning mikroprismaatiline (MP)hajuti räiguse vähendamiseks

Andurid

D-SEN (Päevavalguse- ja kohalolekuandur)
DW-SEN (Päevavalguse- ja kohalolekuandu traadita andur )

Lüliti

Standardselt: Üks lüliti sisse/välja ning timmimine.
Eraldi üla/alavalgus: kaks lülitit sisse/välja ning üla/alavalguse timmimiseks.
CCT: kaks lülitit, üks sisse/välja ning timmimime, teine värvi muutmiseks 7 astmes: (3000/3500/4000/4500/5000/5500/6000K)

Tehnilised andmed

Mõõdud

linea_dimensional_drawing

Polaardiagrammid

LINEA-F 10000 830 MC-MP

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee