LFM LED G2
CEENECLEDDIMmounting_table
logo_brand_luxo

LFM LED G2

Kergekaaluline luuplamp

Kirjeldus

LFM LED on kergekaaluline täismetallist konstriktsiooniga leed-luuplamp, millel Luxo traditsiooniline vedrutasakaalustatud vars. Vars tagab pika ulatuvuse ja maksimaalse vertikaalse ja horisontaalse liikumise jäädes alati liikumatuna püsima oma asendis. Tänu sellele on tagatud täpne luuplambi pea asetuskoht.

LFM LED sobib professionaalseks kasutamiseks nii nägemispuudega inimestele kui ka teistele, kellel on vaja täpset suurendust. Kerge kaal muudab liigutamise hõlpsaks. LFM LED on kergesti paigaldatav tänu eemaldatavale lauaserva klambrile.

Varjuvaba suurendus
127 mm klaasist lääts asetseb leedvalgusallika ringi keskel. See on ideaalne objekti valgustav viis, eemaldades varjud.

LFM LED on varustatud 3 või 5 dioptrilise klaasist läätsega. Läätsede kaitseks tolmu eest ja vältimaks valgusti tahtmatut põletusklaasiks muutmist, on kaasas riidest kate.

Leed: tuleviku valgusallikas!
LFM LED on varustatud täisringis leediga. Kolmeastmeline hämardamine (100% -50% -0). Dioodid lülituvad automaatselt välja 4 või 9 tunni pärast, et säästa energiat. Leedidel on uskumatult pikk eluiga. LFM leedide oodatav eluiga on 50 000 tundi. See tähendab tavapärase kasutamise korral vähemalt 25 aastat. Te ei pea kunagi valgusallikat vahetama!

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 700lm välja. Värvitemperatuur (CCT) 4000K, CRI80. Standardsena kolmeastmelise timmimisega: 100-50-0%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest vars, pea alumiiniumist. Värv: valge.

Paigaldus

Standardselt lauaservaklambriga (AH klamber). Soovi korral on saadaval muud lauaklambrid, integreeritud lauakinnitused ja käru.

Ühendamine

Tarnitakse 1,5 m kaabliga. Pistikusse ehitatud toiteplokkk kiirühendusega.

Optikad

Standardne 3 või 5 dioptriline klaasist lääts. Läätse läbimõõt: 127mm. Täiendavaks suurendamiseks võib suurendusklaasi külge kinnitada 4, 6 või 10 dioptrilise lisaläätse.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne, kolmeosaline vars. Varre pikkus on 105 cm.

Taimer

Väljalülitustaimer sisse ehitatud. Valgus lülitub automaatselt välja 4 või 9 tunni pärast.

Tehnilised andmed

Mõõdud

measurement_lfm-led-g2 measurement_lfm-led-g2_head measurement_lfm_led_g2_us_short measurement_lfm_led_g2_us_long measurement_lfm_led_g2_us_head

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee