L-1 W
d_insulatedENECLEDDIMmounting_surface_wall_down
logo_brand_luxo

L-1 W

Säravad ideed ei kao. Nad säravad heledamalt.

Kirjeldus

Vaikiv osaleja.

See oli juba edulugu. Aastal 1937 turule toodud L-1 laualamp oli juba loomisest saadik kui üldtuntud ja lahe laualamp ja see pidi olema iga ambitsioonika disaineri, arhitekti, kunstniku või kirjaniku laual. Sel oli isegi spetsiaalse seinale paigaldamise klamber neile, kelle valgustusvajadused ületasid horisontaalset tasandit. Aga ... Alati on agasid, eriti loomingulistes ringkondades. Muidugi on L-1 laualambi paigaldamine seinale suurepärane kontoris, stuudios või müügisalongis, kus on piisavalt ruumi, kuid privaatses kodus? Haiglas? Kirikus? Kas see pole natuke ... valjult?

Mõtlemata valgustusele detsibellide vaatenurgast enne, said Luxo disainerid aru ja juba varsti tõid turule L-1 seinaversiooni. Ja seal leidus vasturääkivus. Kriitilised hääled süüdistasid uut L-1 seinaversiooni oma ilmselgelt vigase sugupuu eest, koos selle ebasobivalt lühikese varre ja pisikese kupliga.

Kuid siiski kriitilised hääled vaibusid, kuna L-1 seinaversioon tõestas end lihtsalt mitte ehtsa L-1 -na: nutikas, funktsionaalne ja sõbralik, täiuslikult sobiv enda eesmärgi saavutamiseks oma vaikse elegantsiga, mis võib tuleneda ainult heast käsitööst. Teisisõnu: suurepärane näide sellest, kuidas head ideed ei kao, vaid lihtsalt säravad heledamalt.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 700 luumenit valgustist. 
Värvitemperatuur 3000 K, CRI Ra 90, McAdam 3

Korpuse materjal ja värvus

Terasest vars ja alumiiniumist kuppel. Värvid: valge või must.

Optikad

Sümmeetriline valgusjaotus, pehmema valguse saamiseks ja räiguse vähendamiseks kasutusel opaalhajuti.

Toide

Pistikusse integreeritud 20V toiteplokk.

Paigaldus

L-1 seinaversioon on standardsena komplektis seinaklambriga (WBR).

Tehnilised andmed

Mõõdud

l-1-wall

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee