KFM LED ESD
ENECLEDDIMmounting_table
logo_brand_luxo

KFM LED ESD

ESD-ohutu tööstusliku LED luuplamp

Kirjeldus

Kirjeldus


KFM LED ESD on valmistatud spetsiaalselt elektroonikatööstuse jaoks, kus elektrostaatilised laengud võivad tõsiselt kahjustada elektroonikakomponente. Ta on kujundatud juhtima staatilisi laenguid minema kontrollitud viisil.

KFM LED ESD-l on tugev täismetallist konstruktsioon ja sile disain, painduv õlg ja suurepärane valgustugevus. Ta sobib paljude tööstuslike vajaduste rahuldamiseks, tööks ilusalngides, kliinikutes ja laboratooriumites, samuti nägemisraskustega inimeste töövahendiks.

Suurepärane optika

127 mm optilise klassi klaaslääts on kõrgeima kvaliteediga parima nägemise saavutamiseks. Kombineerituna võimsate leedvalgusallikatega teeb KFM LED-st parima mitmeotstarbelise luuplambi turul täna. Kvaliteet ja täpne leedide positsioneerimine tagavad virtuaalselt varjudevaba suurenduse ja suurepärase värviedastuse.

Maksimaalne paindlikkus ja täpsus

Lambipea ja -õla vaheline paindühendus teeb täpse asetuse kergeks. Vedrutasakaalustatud õlg tagab maksimaalse vertikaal- ja horisontaalsuunalise liikuvuse ning alati jääb ta püsima soovitud kohas ilma kohta muutmata.

Standardversioonid saadaval koos 3 või 5 dioptrilise klaasist läätsega. Riidest kate on lisatud läätse kaitsmiseks tolmu eest ja et ära hoida iseeneslikku põletusklaasiks muutumist. Värvid: must.

Mugavaks positsioneerimiseks saadaval käepide lisatarvikuna.

Leed: tuleviku valgusallikas!

KFM LED ESD on varustatud kahe poolringikujulise leedmooduliga. Moodulid on timmitavad ja nad lülitavad ennast ise välja peale 4 või 9 tunni mõõdumist energia säästmiseks. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. KFM LED ESD dioodide oodatav eluiga on 50000 tundi. See tähendab 25 või rohkem aastat normaalse kasutuse korral. Sa ei pea kunagi vahetama valgusallikat!

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Komplektis 2 poolringikujulist leedmoodulit. Värvsustemperatuur (CCT) on 4000 K. Värviedastus (CRI) on 80. 
LED moodulid on timmitavad 1-100%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest õlg, pea alumiiniumist. Värv: must.

Paigaldus

Standardselt lauaklambriga (AH-klamber). Muud lauaklambrid, lauaplaadi kinnitused ja käru on saadaval küsimisel.

Optikad

Standardselt 3D või 5D (dioptriline) kroonklaasist lääts. Lisasuurenduseks saadaval lisaläätsed 4D, 6D või 10D, mis kinnituvad põhiläätsele.

Toiteplokk

2m pistikuga kaabel.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolmeosaline õlg. Õla pikkus on 105 cm.

Väljalülitusfunktsioon on integreeritud. Valgus lülitub automaatselt välja peale 4 või 9 tundi.

Käepide

Sarnase disainiga käepide on saadaval lisatarvikuna.

Tehnilised andmed

Mõõdud

kfm-led2 kfm-led_us

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee