i85
ta-30ta50IP66bws_markCEd-markLEDdaliik08-10silver_reflectormounting_ld_pendant_celing_down-2mounting_ld_receed_celing-2mounting_ld_surface_celing-2mounting_surface_wall_down
glamox-logo-product-grey

i85

Energiasäästlik ja vandaalikindel, kompaktse disainiga IP66 LED valgusti

Kirjeldus

Glamox i85on tugev ja mitmekülgne LED valgusti, mis disainitud parklate, varikatuste ja teiste nõudlike lahenduste korral kasutamiseks, kaasa arvatud soolased tingimused. Võib kasutada ümbritseva temperatuuril (Ta) alates 50°C kuni-30°C. 

Effektiivne ja mitmekülgne

Effektiivsus kuni 147 luumenit/W valgustist koos kõrge värviedastusindeksiga CRI 80. Eriti laia valgusjaotusega reflektor (XWB) on spetsiaalselt disainitud autoparklate valgustustingimuste täitmiseks ja laia valgusjaotusega reflektor (WB) on sobilik kasutamiseks nõudlikes tööstustingimustes laekõrgusega kuni 5m.

Kvaliteetsed materjalid

Tugeva i85 valgusti korpus on valmistatud väikese raua- ja vasesisaldusega valualumiiniumist. Epoksiid/ polüesterpulbervärvitud. Vastab korrosiooniklassile C4. Eriti laia valgusjaotusega reflektor (XWB) on valmistatud metalliseeritud polükarbonaadist ja laia valgusjaotusega reflektor (WB) hõbetatud alumiiniumist.

Laia valgusjaotusega versioonid saadaval kuumtestitud karastatud esiklaasiga (HTG), millel eriti kõrge valguse läbilaskvus või löögikindlast akrüülist (CL) esiklaasiga. Opaalkile (OP) lisavõimalusena. Eriti laia valgusjaotusega reflektoriga variandid saadaval löögikindlast polükarbonaadist (PC) või matt/opaal (OP) esiklaasiga.
 
Glamox i85 XWB on vandaalikindel (IK10) valgusti, millel happekindlast terasest turvakruvid.

Korrosiooniklassi C5 nõuetele vastav i85 on saadaval küsimisel.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 4500 - 9000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3
Küsimisel: 3000 K

Juhtseade

Konstantse väljundiga (HF) või DALI timmitav (10-100%). Liiteseadise eluiga kuni 120000tundi/10% (maks. rikkeid) Ta25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Valgusti korpus on valmistatud madala raua- ja vasesisaldusega valualumiiniumist. Epoksiid / polüesterpulbervärviga värvitud. Alumiiniumhall (RAL 9006). Kuumtestitud karastatud klaasist (HTG) või löögikindlast akrüülist (CL) esiklaas laia valgusvihuga variantidel. Esiklaas on ekstra valge ja kaetud spetsiaalselt mõlemalt poolt kõrge valguse läbilaskvuse tagamiseks. Opaalkile (OP) lisavõimalusena. Eriti laia valgusjaotuse korral löögikindlast polükarbonaadist (PC) või matt/opaal (OP) kuppel. Silikoontihend. Happekindlast terasest turvakruvid. 

 

Paigaldus

Lakke või seinale, siinile, horisontaaltrossile või rippu. Paigaldustarvikud tuleb tellida eraldi.

I85 saab ka süvistada avatud lagedesse eraldi süvistusraami abil.

Lisatarvikud

Kettriputuskomplekt (4m)
Horisontaaltrossikinniti
Laekinnitused
Madal laekinnitus 
Külgmine kinnitusklamber 
Pööratav kinnitus 
Reguleeritav kinniti
Süvistusraam avatud lagedesse (i85 WB)
Wieland IP68 pistikud ja ühendused

Ühendamine

I85 on varustatud integreeritud Wieland IP68 RST20i3 pistikuga fikseeritud väljundi korral ja RST20i5 pistikuga DALI korral.

I85 läbivjuhtmestuseega (TW) versioon on varustatud integreeritud pistiku ja pistikupesaga.

Saadaval kaks varianti: kaabliühendus küljelt või pealt (TOP).

Pealt kaablisisestuse korral ei saa kasutada laeklambrit ja küljeklambrit.

Optikad

Eriti laia valgusjaotusega (XWB) reflektor metalliseeritud polükarbonaadist või laia valgusjaotusega (WB) reflektor hõbetatud alumiiniumist.

Valikud

XLT variant laiendatud temperatuurivahemikuga 

Tehnilised andmed

Mõõdud

i85 i85-xwb

Polaardiagrammid

i85 LED 4500 840 XWB PC i85 LED 4500 840 XWB OP i85 LED 5500 840 WB CL

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee