i60
IP44CEENECLEDcctdaliemergencypir_sensorik05mounting_ld_pendant_celing_down-2mounting_ld_surface_celing-2mounting_ld_surface_wall-2
glamox-logo-product-grey

i60

Paindlik ja voolujooneline niiskuskindel leedvalgusti

Kirjeldus

Glamox i60 on niiskuskindel, paindlik ja voolujooneline, interjööri ja tööstusesse sobilik leedvalgusti. Glamox i60 on praktiline lahendus paljudesse eri rakendustesse tänu saledale kujule ning efektiivsele valgusjaotusele. Lihtne paigaldada lakke või seintele, rennile või horisontaaltrossile. Lisavarustusena saadaolev vibratsioonisummuti on hästi sobilik ka evakuatsioonivarjendites ning muudes suure vibratsiooniga kohtades. I60 on võrdselt elegantne kasutamiseks nii kontoritesi või teadusasutustes, koolides, parklates või tööstushoonetes.

Valgusti korpus on valmistatud tsingitud eelvärvitud terasest, mis on lisaks kaetud valge epoksiid / polüesterpulbervärviga, et saavutada täiendav kaitse korrosiooni vastu. Otsatükid survevalu ASA plastist. Hajuti on valmistatud pressitud opaalpolükarbonaadist.

I60 saab varustada DALI timmimisega ja liikumisanduritega. Anduritega ning timmimisega valmisvariandid annavad märkimisväärse energia kokkuhoiu. Lisaks tagab see ka komponentidele pikema eluea. 1 või 3 tunnine avariivalgustus on saadaval kõikidele peale lühikese versiooni.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 2000 - 6000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3
Muudetava valgega (CCT)
Küsimisel: CRI Ra 90

Juhtseade

Fikseeritud väljund (HF) ja DALI timmitav. Liiteseadise eluiga kuni 120000tundi/10% (maks. rikkeid) Ta25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Valgusti korpus on valmistatud tsingitud eelvärvitud terasest, lisakskaetud valge epoksiid / polüesterpulbervärviga, et saavutada täiendav kaitse korrosiooni vastu. Otsad survevalu ASA plastikust. Hajuti on valmistatud tulekahjukindlast pressitud opaalpolükarbonaadist.

Paigaldus

Lakke või seinale, rennile või horisontaaltrossile. Sobilik kasutamiseks evakuatsiooni varjupaikades koos spetsiaalse klambriga. Valgusti ripp-paigalduseks tuleb eraldi tellida riputuskomplekt.

Lisatarvikud

Seinaklambrid
Riputussüsteemid
Kaablid

Ühendamine

1 membraanläbiviik igas otstükis ning 2 membraantihendit korpuse ülal. 
5-osaline 2,5 mm² vedruklemmliist. 
5 x 2,5 mm² läbivjuhtmestus soovi korral. 

Sisseehitatud turvavalgustus

1 või 3 tunni avariivalgustus (Standard, isetestiv või DALI), ei saa lühikese versiooni jaoks.

Sisseehitatud andurid

Saadaval releel baseeruva sisse/välja funktsiooniga PIR liikumisanduriga SPR-SEN, koridorifunktsiooniga PIR anduriga SPC-SEN või releel baseeruva sisse/välja mikrolaine anduriga SMR-SEN.
Lisainformatsiooni leiad vastava anduri kasutusjuhendist.

Tehnilised andmed

Mõõdud

i60-600 i60-1200 i60-1500 i60-600-cct

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee