Glamox Wireless ZigBee
wireless5-year-warranty

Glamox Wireless ZigBee

Baseerub avatud juhtmevabal protokollil ZigBee 3.0

Kirjeldus

See süsteemi kommunikatsioon tugineb avatud ZigBee 3.0 protokollill. ZigBee on täna üks laialdasemalt arendatud juhtmevaba kommunikatsiooniprotokoll turul. See on avatud laia valiku seadmete kommunikatsiooniks ja lihtsaks integreerimiseks.See avaneb suhtlemiseks paljude erinevate seadmetega ja on hõlpsasti integreeritav. Glamox pakub selle süsteemi jaoks täielikku valgustite ja juhtimisseadmete valikut.
ZigBee põhineb Mesh juhtmevabal võrgul sagedusel 2,4 GHz. Glamoxi juhtmevabal ZigBee-l on ka Bluetooth-liides hõlpsamaks suhtlemiseks lõppkasutajaga. See muudab Glamox Wireless ZigBee väga sobivaks selliste rakenduste jaoks nagu kontorid, õppehooned ja tervishoiuasutused.

Detailse kasutusjuhendi leiad siit

Süsteem on lihtsasti skaleeritav ja üksiku uue seadme lisamise seadistamine on väga lihtne. Kasutades Glamox Connect ZigBee pääsupunkti, on võimaik soovi korral see lisada keskjuhtimissüsteemiga.


 

Juhtmevabas ZigBee süsteemis saate kasutada välist andurit (1), mis on ühendatud lähima valgustiga DALI-D LED-juhtseadmega või, nagu siin, ühendatud SR-sillaga (2). Sild võimaldab süsteemiga ühendada tavalised DALI valgustid. Väline andur suudab valgustitega suhelda, kasutades sisseehitatud andurit (4) või sisseehitatud antenni (5). Samasse süsteemi saame ühendada ka juhtmevaba greenpoweri lüliti (6). Kõike saab seejärel mobiilirakendusest (8) iseseisva paigaldisena seadistada ja juhtida. Kui soovite ühendada oma paigaldist (tsoone) suuremasse süsteemi nt. meie Glamox Connecti, on vajalik pääsupunkti (7) kasutamine.

Tehniline kirjeldus

Disain

Disain põhineb tasasel arhitektuuril, kus andur töötab kaptenina. 3 konfiguratsioonitaset. Paigaldamine, grupp ja tsoon.
Lüüsi kasutatakse mitme ZigBee võrgu ühendamiseks ühisvõrguga.

Pääsupunkt

Pääsupunkti seadistamiseks kasutatakse Ubisys Smart Home rakendust, mille saate alla laadida Goggle playst või AppStore'ist.

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee