Circus LED
IP20ENECCertified for use in hospitals and wardsLEDDIMmounting_table
logo_brand_luxo

Circus LED

Suur läätsega võimas leed-luuplamp

Kirjeldus

Kirjeldus
Circus LED sobib hästi täpsust nõudvate tööde teostamiseks ilusalongides, kliinikutes ja laboratooriumides, tööstuslikuks kasutamiseks ja nägemispuudega inimeste töövahendiks. Circus LED-l on suur lääts, alumiiniumist pea ja väga hea liikuvusega isetasakaalustuv vars ning kael. Suur lääts võimaldab mugavalt vaadata mõlema silmaga.

Sellel suurepärasel luubil on ümmarguse kujuga ja väga hea värviedastusega leedvalgusallikad. Ümmargune valgusallikas on ideaalne objekti valgustamiseks, kuna eemaldab varjud.

Meditsiiniline versioon
Circus LED versioon on meditsiinilise heakskiiduga (M): IEC 60601-1, IEC 60601-1-2.

Täpne positsioneerimine
Circus LED on väga paindlik kael. Pead saab kaelast suunata horisontaalselt, vertikaalselt ja külgsuunas, muutes valgusti sobilikuks enamike vaatluste jaoks. Täielikult kaetud vedrudega tasakaalustatud vars muudab õigesse asendisse paigalduse kergeks ning teeb puhastamise lihtsaks.

Standardsena 3.5 või 5 dioptrilise läätsega ja lauaserva klambriga. Lisasuurenduseks on saadaval sekundaarne 4, 6 või 10 dioptriline vaakumiga põhiläätsele kinnituv lisalääts.

Varre ja korpuse värv: valge, detailid mustad.

Eri värvitemperatuurid
Circus LED on saadaval nii 3000K (soe valgus), kui ka 400K (külm valgus) versioonina. See tuleb eriti kasuks vähenenud nägemise ning nägemispuudega inimestele. Sooja valget valgust soovitatakse kasutada nägemishäirete puhul, mis on tingitud hägustunud sarvkestast, klaaskehast ning läätsest (nt katarakt) või ainevahetuslikest häiretest (nt retiniit). Inimesed, kelle nägemishäired on põhjustatud teatud kollatähni haigusseisunditest nagu düstroofiad ja ealine maakula degeneratsioon, vajavad aga oluliselt rohkem valgust ja saavad kasu suuremast sinise valguse osakaalust Circus LED 4000 versioonis.

Hiljutised uuringud on tuvastanud, et inimeste lugemisvõime paraneb, kui kasutada luuplampi vastavalt inimese eelistatud värvitemperatuuriga valgusega.

Suurendamine
Suurendamise põhimõtete, samuti kuidas Luxo luuplambid suudavad aidata inimesi paljudes erinevates eluvaldkondades kohta lisainfo saamiseks klikka siia. 

  • Luxo valgustusega luuplambid

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED: 750lm valgustist (4000K)

CCT: 3000 või 4000K. Värviedastusindeks (CRI) on 90.
Leedmoodulid on timmitavad 10-100%.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest vars, alumiiniumist pea. Kaela kate kummist. Värvid: valge vars ja valge pea, plastosad mustad. Vars kaetud valge plastkattega.

Paigaldus

Standardsena lauaklambriga (AH klamber). Muud lauaklambrid, lauaplaadisisesed paigaldused ning käu on saadaval küsimisel.

Optikad

Standardsena 3,5D või 5D kroonklaasist läätsega. Läätse läbimõõt 165 mm.
Lisasuurenduseks sekundaarne lääts 4D, 6D või 10D, mille saab lisada luuplambile.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolmeosaline vars. Varre pikkus 100 cm.

Meditsiiniline heakskiit

Circus LED on meditsiiniliselt heakskiidetud vastavalt: UL 60601-1, IEC / EN 60601-1, IEC / EN 60601-1-2.

Tehnilised andmed

Placement/Mounting

circus-led-trolley

Mõõdud

circus_led_measurement1 circus_led_measurement head circus_led_measurement1_us circus_led_measurement head_us

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee