C95-W
ip40CELEDDIMemergencyik07mounting_ld_surface_celing-2mounting_ld_surface_wall-2
glamox-logo-product-grey

C95-W

Õhuke ja minimalistlik

Kirjeldus

C95-W on puhta joonega nelikurkne valgusti, mis saadaval kahes suuruses. See on elegantne seinavalgusti lisaks kõrgekvaliteetsele C95 valgustiperekonnale. Perekonda iseloomustab puhas, minimalistlik disain koos täielikult valgustatud pinnale. Servavalgusega tehnoloogia võimaldab kasutada õhukest profiili koos sileda disainiga. Tänu sellele sobitub Glamox C95-W pea igasse uinterjööri. Tänu kaasaegsele ja õhukesele disainile on see ideaalne kasutamiseks kõrgekvaliteetsetes kontorikeskkondades. Lisaks on need valgustid sobilikud kasutamiseks haridusasutustes ja tervishoiuasutustes.

Õhuke ja minimalistlik 

C95-W on õhuke ja rafineeritud pinnapealne seinavalgustid, mis kaunistab igat kaasaegset kontorit, õppe-või tervishoiuasutust. Õhuke alumiiniumraam on vaid 25mm paksune, luues õhulise ja minimalistliku mulje seinal. 

Ühtne tooteperekond
C95 tooteperekond koosneb täielikust tootevalikust, kus saadaval eri kujud, suurused, paigaldusvõimalused ning värviedastustemperatuurid. Tänu sellele on võimalik teostada valgustuslahendusi eri kontoripiirkondades sama valgustiperekonna toodetega. 

Hädavalgustus
Suurem versioon on saadaval nii 1- kui 3-tunnise hädavalgustusega. Hädavalgustusega valgusteid kasutades on tagatud täiuslik valgustuslahendus.

Paigaldus
Valgusti on loodud seinapinnale paigaldamiseks. Samamoodi võib kasutada ka lakke paigaldatuna. Kõigepealt kinnitatakse alusplaat koos ühendusklemmidega, seejärel asetatakse valgusti klõpsuga oma kohale. Puuduvad visuaalselt nähtavad kruvid, mis tagab puhta ja elegantse joone seinal. 

Kasutuskohad
Tänu dekoratiivsele kvaliteedile on Glamox C95-W kõige sobilikum sissepääsudes, treppidel, koridorides ja sotsiaalsetes piirkondades. Tänu kaasaegsele ja õhukesele disainile on see ideaalne kasutamiseks kõrgekvaliteetsetes kontorikeskkondades.Lisaks on need valgustid sobilikud kasutamiseks haridusasutustes ja tervishoiuasutustes. 

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 700-2500luumenit valgustist.
Värvitemperatuur 3000/4000K, CRI 80, MacAdams 3.

Juhtseade

HF või DALI. Liiteseadme eluiga kuni 100.000 tundi/10 % (maks. rikete arv) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Korpuse raam anodeeritud alumiiniumist või valgeks värvitud anodeeritud alumiiniumist, terasplekk tagaküljel.

Paigaldus

Paigaldus otse seinale 4 võtmeaugukujulise ava kaudu. Saab paigaldada ka lakke.

Ühendamine

Kaabli sisestus tagaküljelt. 3 või 5 osaline vedruklemmliist.

Optikad

Opaalhajuti (OP)

Turvavalgustus

Vaid 450x450. Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1tundi või 3tundi.

Tehnilised andmed

Mõõdud

c95-w-300x300_measurement drawing c95-w-450x450_measurement drawing

Polaardiagrammid

C95-W450x450 LED 1700 840 OP

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee