C95-S Circle
Ta40ip40CEENECLEDdaliDIMemergencyik08mounting_ld_surface_celing-2mounting_ld_surface_wall-2
glamox-logo-product-grey

C95-S Circle

Õhuke ja minimalistlik

Kirjeldus

Glamox C95-S Circle on ümmarguste valgustite seeria pinnapealse paigaldusega. Puhas, minimalistlik disain koos täielikult valgustatud pinnaga muudab selle valgusti ideaalseks kasutamiseks kontorites, koosolekuruumides, klassiruumides ja koridorides. 

C95-S Circle on saadaval kahes värvitoonis ja nelja erineva läbimõõduga, Ø375, Ø525, Ø675 ja Ø825. Miks mitte kujundada lahendus erinevate suuruste kombineerimisel? Samuti anname teile võimaluse valida kahe erineva optika vahel: opaal või mikroprisma. Kuigi opaaloptika annab pehme, ühtlase valguse, on mikroprismaatiline optika ideaalne, kui soovite kõrgekvaliteedilist valgustust pimestamisnõuetele vastavates töökohtades. 

Üks perekond, täielik projekt 
Nagu teisedki pereliikmed, on C95-S Circle servavalgustusega valgusti, millel väga õhuke profiil. Disainil on selge minimalistlik ja kaasaegne väljendus. Ülejäänud perekonda kuuluvad erineva suurusega ruudukujulised ja ristkülikukujulised tooted nii süvispaigalduseks, pinnale, riputatavana ja seinale. Kombineerides C95 Circle teiste C95 toodetega, saate hõlpsasti kasutada sama tooteperekonna tooteid kogu suure kontori või kooliprojekti puhul, leides valikust just sobiliku. 

Valgustus inimeste parema jõudluse ja heaolu tagamiseks 
Valgustit saab tarnida ka häälestatava valge tehnoloogiaga, mis tähendab, et seda saab kasutada Human Centric Lighting valgustuslahenduses. Human Centric Lighing valgustust saab kasutada ööpäevase rütmi parandamiseks ja inimeste jõudluse ja heaolu parandamiseks. Lisateavet Human Centric Lighting kohta leiate siit: 

Hädavalgustuslahendused ohutuse parandamiseks 
Valgusti saab varustada integreeritud avariivalgustussüsteemidega (standardne, isetestiv või DALI adresseeritav), 1 või 3 tundi. DALI adresseeritava süsteemiga saab avariivalgustust ja selle akusid jälgida keskse juhtimissüsteemi kaudu, mis genereerib automaatseid aruandeid. 

 
 
 


Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 1200 - 8000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3
Muudetava valge valgusega (CCT)

Juhtseade

Elektroonne juhtseade (HF) või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100.000 h/10 % (max veaprotsent) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Valatud alumiiniumist korpus, valge või halli struktuuriga pulbervärvitud.

Paigaldus

Komplektis kinnitusklambrid pinnapealseks paigaldamiseks.

Optikad

Opaalne (OP) või mikroprisma (MP).

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

c95-sc-375_measurement drawing c95-sc-525_measurement drawing c95-sc-675_measurement drawing c95-sc-825_measurement drawing

Polaardiagrammid

C95-S525 LED 2600 840 MP C95-S525 LED 2600 840 OP

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee