C90-S
ta45IP20CELEDcctDIMmounting_ld_surface_celing-2mounting_ld_surface_wall-2
glamox-logo-product-grey

C90-S

Esmaklassiline valgustatud pind

Kirjeldus

Kirjeldus

Glamox C90-S on pinnapealne valgusti kõrgete nõudmistega klientidele. See on kõrgekvaliteetne toode nii funktsionaalsuse kui jõudluse poolest. Alumiiniumraamiga ja täielikult valgustatud pinnaga on valgustil ka atraktiivne ja kaasaegne välimus. Veelgi olulisem on parim valguskvaliteet, mida pakume. Lõppude lõpuks ei ole hea valgusti iseenesest vaid kauniks objektiks, vaid peab muutma selle ümbruse suurepäraseks, näidates seda parimas võimalikus valguseses.

Pinnapealse valgusti eeliseks on see, et seda saab hõlpsasti paigaldada peaaegu igasse lakke. See on ideaalne ka siis, kui ei ole piisavat laekõrgust, mis on vajalik rippvalgusti paigalduseks. Mitmekülgsuse suurendamiseks on C90-S saadaval kahes erinevas värvitoonis ja nelja erineva läbimõõduga. Erinevate suuruste kombineerimisel on lihtne luua põnevaid valgustussüsteeme.

Täielik tooteperekond

C90-S võib loomulikult kombineerida ka süvistatavate või rippversioonidega C90 perekonnast. Nii saab sama tooteperekonna tooteid kasutades täieliku projekti, et luua harmooniline disain kõrge kvaliteediga toodetega. 

Ruumi keskpunkt või tagasihoidlik taust

Mõni valgusti võib olla nii ruumi keskpunktiks, kui ka diskreetseks dekoratiivtooteks. Glamox C90-S võib olla nii seda, kui teist. Valige suurim versioon C90-S vastuvõtu piirkonda või suurele trepifuajeele ja see saab showtäheks. Valige väiksem versioon ja saad lisada igale kontorimaastikule, sotsiaalsele tsoonile või koosolekuruumile peent elegantsi.

Ühtlane valgus

C90-S on C90 perekonna loomulik laiendus, tooteperekond, mida iseloomustab kõrge valguse kvaliteet ja mitmekülgsus. C90 perekonna slogan on "esmaklassiline valgustatud pind", tänu sellele, et ta on valgustatud tänapäevaste LED-valgusallikatega. C90-S ja C90-P oleme loonud enda LED-moodulid, et saavutada võimalikult ühtlasemat valgust.

Lai valik võimalusi

C90-P on saadaval nelja erineva läbimõõduga, 420 mm, 570 mm, 870 mm ja 1170 mm, valgusvõimsusega vahemikus 1400 kuni 24 000 luumenit. Valgusti on saadaval opaalse optikaga pehme, hajutatud valguse jaoks. Tööjaamadega aladel võib olla kasulik kasutada mikroprismaatikat, mis vähendab pimestamist miinimumini. 

Valgusjuhtimine ja inimkeskne valgustus

C90-P on saadaval DALI dimmeriga ja ühildub kõigi Glamox LMS süsteemidega. Valgustit saab tarnida ka muudetava valgega tehnoloogiaga, mis tähendab, et seda saab kasutada inimkeskkonna valgustuslahenduses. 

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 1400 - 24 000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3
Muudetava valgega (CCT)

Juhtseade

Elektroonne juhtseade (HF) või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100.000 h/10 % (maks. tõrkeid) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Alumiiniumist korpus, pulbervärvitud halli või valge struktuuriga.

Paigaldus

Tarnitakse laeklambritega pinnapealseks paigalduseks.

Ühendamine

Klemmliist laeklambri küljes koos kiirühendusega valgustiga.

Optikad

Opaal (OP) või mikroprisma (MP). MP saadaval vaid 420, 570 ja 870 versioonidel.

Andurid

See toode on saadaval sisseehitatud PIR anduriga SPR-SEN, mis põhineb relee sisse/välja lülimisel, või PIR anduriga koridori funktsiooni jaoks juhtmestatud SPC-SEN anduriga. Lisaks on saadaval kombineeritud PIR ja konstantse valguse andur koos sisseehitatud DALI toiteplokiga MPP-SEN või juhitava PIR anduri versiooniga MPS-SEN.  

Lisainfot leiad vastava tüübi anduri allalaaditavast juhendist.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

dimensional-drawing-c90-s1170 dimensional-drawing-c90-s870 dimensional-drawing-c90-s570 dimensional-drawing-c90-s420

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee