C90-P
ta35ta45IP20CEENECLEDcctDIMup-down_10-90up-down_20-80mounting_ld_pendant_celing_less_up
glamox-logo-product-grey

C90-P

Esmaklassiline valgustatud pind

Kirjeldus

Kõikide arhitektide baasteadmine on, et valgus võib ruumi arhitektuurilist väljendust võimendada. Seega peab valgusti olema suurepärase väljanägemisega ja muutma ümbrust veelgi paremaks. Seda soovis ka meie disainer Glamox C90-P kavandamisel. Tulemuseks on silmatorkava muljega rippvalgusti alumiiniumraamiga ja täielikult valgustatud pinnaga. Veelgi olulisem on parim valguskvaliteet, mida pakume.

Glamox C90-P võib olla nii ruumi keskpunktiks kui ka diskreetseks dekoratiivseks taustaks. Valige suurim versioon C90-P vastuvõtu või suure trepikoja valgustamiseks ja see on ruumi keskpunktiks. Valige väiksem rippvalgusti ja saad lahenduse, mis lisab igale kontorimaastikule, sotsiaalsele tsoonile või koosolekuruumile peent elegantsi.

Mitmekülgne toode

C90-P on saadaval kahe erineva värvi ja nelja erineva suurusega. Erinevate suuruste ja erinevate paigalduskõrguste kombineerimisel on lihtne luua põnevaid valgustussüsteeme aatriumis või teistes ruumides, kus soovid luua meeldejäävat ilmet.

Täielik tooteperekond

Rippvalgustit võib loomulikult kombineerida ka süvistatavate või pinnapealsete toodetega C90 perekonnas. Nii saab samas tooteperekonna tooteid kasutades luua harmoonilise disaini koos kõrge kvaliteediga toodetega.

Ühtlane valgus, kõrge jõudlus

C90-P on C90 perekonna loomulik laiendus, tooteperekond, mida iseloomustab kõrge valguse kvaliteet ja mitmekülgsus. C90 perekonna slogan on "esmaklassiline valgustatud pind", tänu sellele, et ta on valgustatud tänapäevaste LED-valgusallikatega. Selle tootepere jaoks oleme olnud aktiivselt kaasatud LED-moodulite loomise protsessi, et saavutada ühtlase valguse, suure valgustugevuse ja väikese energiatarbimise kombinatsioon. 

Lai valik võimalusi 

C90-P on saadaval nelja erineva läbimõõduga, 420 mm, 570 mm, 870 mm ja 1170 mm, valgusvõimsusega vahemikus 2000 kuni 27 000 luumenit. Valgusti on saadaval optilise optikaga pehme, hajutatud valguse jaoks. Tööjaamadega aladel võib olla kasulik kasutada mikroprismaatikat, mis vähendab pimestamist miinimumini.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 2000 - 27 000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80, MacAdams 3
Muudetava valgega (CCT)

Juhtseade

Elektroonne juhtseade (HF) või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100.000 h/10 % (maks. tõrkeid) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Alumiiniumist korpus, pulbervärvitud valge või halli struktuurvärviga.

Paigaldus

Komplektis 3-punkti riputuskomplekt, paindkaabel ning laerosett.
Pikkus: 420 ja 570 valgustiga 2m, 870 ja 1170 valgustiga 5m.

Ühendamine

Laerosetis

Optikad

Opaal (OP) või mikroprisma (MP) koos tolmukaitsega valgusti peal. MP on saadaval vaid 420, 570 ja 870 versioonidel.

Andurid

See toode on saadaval sisseehitatud PIR anduriga SPR-SEN, mis põhineb relee sisse/välja lülimisel, või PIR anduriga koridori funktsiooni jaoks juhtmestatud SPC-SEN anduriga. Lisaks on saadaval kombineeritud PIR ja konstantse valguse andur koos sisseehitatud DALI toiteplokiga MPP-SEN või juhitava PIR anduri versiooniga MPS-SEN.  

Lisainfot leiad vastava tüübi anduri allalaaditavast juhendist.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

dimensional-drawing-c90-p420 dimensional-drawing-c90-p570 dimensional-drawing-c90-p870 dimensional-drawing-c90-p1170

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee