C85-R
mounting_recessed-ceiling_ip40LEDcctDIMemergencyDaylight sensorpir_sensorLinectik08mounting_ld_receed_celing-2
glamox-logo-product-grey

C85-R

Naudi erinevust

Kirjeldus

Möödunud aastatel oleme näinud, et suure valgustatud pinna ja ühtlase valgusega valgustite kasutamine on järsult suurenenud. Pole midagi paha öelda mikroprismaatilise optika ja LED-paneelide kohta, meil on selles kategoorias lai valik tooteid. Kuid ikkagi sooviks aeg-ajalt midagi erinevat. Variatsiooni. Just seda tahame Glamox C85-ga pakkuda. 

C85 loomisprotsess ei keerelnud mitte ainult valgusti disaini ümber, mis näeb silmatorkavalt teistsugune välja, vaid ka valgustist väljuva valguse kujundamisel. Valguse modelleerimisel, mis lisab sügavust ja mõõtusid ümbritsevale. Valgusel, mis on diskreetne eemalt vaadatuna, mugav
lähemale minnes ja täpne tema all olles. 

Kvaliteetne valgus, väike räigus 
Võib muidugi vaielda, kas Glamox ei lähe sellise disaniga mitte tagasi oma juurte juurde. Pealegi on C85 tugevalt mõjutatud reflektoroptikast, mis oli Glamoxi kaubamärk varastel aastatel ületamatu valguse kvaliteediomaduste poolest. Samal ajal on C85 esimene ja eelkõige leedvalgusti, kus iga pisikene disainidetail annab endast parima võimaliku valguse kvaliteedi igast dioodist.

Valgusti konstruktsioon meenutab sümmetrilist allvalgustite kobarat, mis annavad unikaalse valguse kvaliteedi. Valgus edastatakse läbi hajuti, mis vähendab väikeste, intensiivselt hõõguvate dioodide räigust. Läbi hajuti suunatakse valgus täpselt metalliseeritud reflektoritele, mis omakorda vähendavad räigust tüüpiliste vaatenurkade poolt vaadatuna. 

Universaalne disain 
Suur fookus valguse kvaliteedile ei taksitanud disaneril luua esteetiliselt meeldivat disaini. Pisikeste valgusmoodulite korduv muster loob puhta ja harmoonilise välimuse universaalse veetlusega. Pinnapealsel versioonil rõhutatab seda lisaks kompaktne, ühes tükis valatud valgust
ümbritsev polükarbonaadist raam.

Enamike laesüsteemide jaoks
C85-R sobib hästi kõigi 15 ja 24mm T-profiillagedes kasutamiseks. Teiste laetüüpide jaoks on lisavarustusena saadaval klambritega kinnitusraam, mis katab enamiku turul teadaolevatest laetüüpidest, samuti varjatud lagedest ja kipsplaadist laed. Väline juhtseade võimaldab kiiret ja hõlpsat paigaldamist.

Inimeste töövõime parandamine 
Glamox C85 on saadaval ka muudetava valge tehnoloogiaga. Muudetava valgega valgustuse eesmärk on muuta valguse värvitemperatuuri ja seda tehnoloogiat kasutatakse sageli Human Centric Lighting lahendustes. Human Centric Lighting valgustust saab kasutada töövõime parandamiseks ja töövõime parandamiseks.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 3000 - 6000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80, MacAdam 3
Muudetava valge valgusega (CCT)

Juhtseade

HF või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100.000 h/10 % (maks. vigasid) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Korpus on valgeks värvitud terasest. Plastikust raam.

Paigaldus

C85-R sobib hästi kõigi 15 ja 24mm T-profiiliga lagedele. Teiste laetüüpide jaoks on lisavarustusena saadaval klambritega kinnitusraam, mis katab enamiku turul teadaolevatest laetüüpidest, ka kipsplaadist laed. Muudetava valge valgusega versiooni (CCT) saab paigaldada ainult T-profiilile, kipsplaatlakke spetsiaalse raami abil.

Lisatarvikud

Lisaseadmena on saadaval paigaldusraam koos klambritega, mis katab enamiku turul teadaolevatest laetüüpidest, ka varjatud profiiliga ja kipsplaadist laed. 

Optikad

36 pisikest hõbematt (SM) reflektorit.

Andurid

See toode on saadaval sisse/välja lülitusega releel baseeruva PIR anduriga SPR-SEN või koridori funktsioonikas juhtmestatud PIR anduriga SPC-SEN. Samuti on valgusti saadaval sisseehitatud DALI toiteplokiga PIR ja konstantse päevavalguse anduriga MPP-SEN või PIR anduriga juhitava versioonina MPS-SEN.  

Lisainformatsiooi andurite kohta leiad meie "Allalaadimine" sektsioonist.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

c85-r600_measurements c85-r625_measurements

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee