C70-P
ta30CELEDcs_csdDIMemergencyDaylight sensorpir_sensorrow-mountingmounting_ld_pendant_celing_less_up
glamox-logo-product-grey

C70-P

Modernistlik disain

Kirjeldus

Saleda korpusega Glamox C70 valgustite perekond disainiti pakkumaks modernsetesse töökeskkondadesse ühetaolist ja stiilset valgustidisaini: sama välimuse ja tunnetusega süvistatavad, pinnapealsed ning rippuvad valgustid paigaldamiseks koridoridesse, koosolekuruumidesse, avatud kontoritesse, vastuvõtu- ja puhkealadele ning eraldatud ruumidega kontoritesse.

C70-P rippversioonil on sileda pinnaga sale korpus. Väga saleda korpuse kasutamist võimaldab moodne leedtehnoloogia, mis võtab väga vähe ruumi pakkudes samal ajal erakordset valguskvaliteeti.
See rippvalgusti näeb hea välja igasuguses kontoris, sealhulgas suletud ruumidega kontorites ning koosolekuteruumides. Sel on 40/60 üles/alla valgusjaotus: võimas ülespoole suunatud valguskomponent toetab ruumi üldvalgustust, samal ajal kui allapoole suunatud osa valgustab tööpinda kooskõlas Euroopa töökohavalgustuse standardiga, EVS-EN 12464-1.
C70-P valgustid on saadaval hädavalgustusega ning erinevate andurisüsteemidega.

Saadaval rivipaigaldusega
Glamox C70-P saab paigaldada rivisse. Valgustid (TW markeeringuga) kinnituvad üksteise külge spetsiaalsete klambritega, mis on TW-ga markeeritud valgustitega komplektis.

Modernistliku disainiga ning esmaklassilise valguskvaliteediga valgustite perekond

Kõik C70 valgustid on vormitud kõrgekvaliteedilisest termoplastilisest polümeermaterjalist ühes tükis. Tulemuseks on ilma ühenduskohtadeta valge korpus teravate nurkade ning sileda siidise pealispinnaga. Korpus on UV-kindel ning ei muuda aja jooksul värvi. Valgusti jääb valgeks ning atraktiivseks kogu oma eluaja jooksul.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 4000-6800lm valgustist. 
Värvitemperatuur 3000 / 4000K, CRI 80, MacAdams 3. 
Valgusjaotus (% üles / alla): 40/60.

Juhtseade

HF või DALI. Liiteseadise eluiga kuni 100000tundi/10% (maks. rikkeid) Ta25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Alusplaat terasest. Valgest termoplastpolümeerist raam on valatud ühes tükis.

Paigaldus

Unikaalne riputussüsteem lihtsalt ja kiirelt muudetava pikkusega trossiga mõlemas otsas. Riputussüsteem on alati valgustiga komplektis (PRE). Laerosett eraldi tellimisel.

Lisatarvikud

Rivipaigalduse soovi korral tuleb valida tootekood TW markeeringuga (läbivjuhtmestusega). Rivipaigaldusklamber TW valgustiga komplektis. Ühenduskaabel saadaval lisavarustusena. Riputustross on valgustiga kaasas.

Ühendamine

Komplektis eelpaigaldatud 3- või 5 soonelise kaabliga, koos pistikuga või ilma. Rivipaigalduse korral (valgusti TW  märgistusega) ühenduskaabel saadaval lisavarustusena.

Optikad

Mikroprismaatiline (MP) allvalguse jaoks, akrüülist plaat ülavalguse jaoks.

Andurid

See toode on saadaval PIR anduriga SPR-SEN, millel releega sisse/välja lahendus, või koridorifunktsiooniks juhtmestatud PIR anduriga SPC-SEN. Lisaks on saadaval variandid kombineeritud PIR anduriga ja sisseehitatud DALI toiteplokiga konstantse valguse anduriga MPP-SEN või juhitava PIR anduriga MPS-SEN.


Lisainfoks vaata konkreetse tüübi kasutusjuhendit, mille leiad allalaadimiste lehelt.

Turvavalgustus

Isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

c70-p c70-p-row-mounted

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee