C65-S
IP65ENECCertified for use in hospitals and wardsLEDcctDIMik06mounting_ld_receed_celing-2mounting_ld_surface_celing-2
glamox-logo-product-grey

C65-S

Kompleksseteks lahendusteks

Kirjeldus

Glamox C65-S on sertifitseeritud Fraunhofer IPA poolt vastavalt ISO 14644-1 ja lisaks läbinud puhtuse testid saamaks "Fraunhoferi poolt testitud seade" - sertifikaati. Lisaks on Glamox C65-S sertifitseeritud vastavalt EN 60598-2-25 "Lambid kasutamiseks haiglate ja tervishoiuehitiste kliinilistes tsoonides".

"Puhas disain"

Glamox C65-S on välja töötatud piirkondadele, mis vajavad kõrgeimat kaitset saastumise eest, nagu operatsioonisaalid, farmaatsia- ja pooljuhtide tootmised. Selliste keskkondade jaoks valgustite loomisel on oluline iga detail. Seetõttu on meie tootearendajad teinud kõik endast oleneva, et luua sile, katkematu pind, et piirata bakterite kasvu ja osakeste kogunemist. Valitud materjalid on samuti võimelised vastu pidama sagedastele ja põhjalikele puhastustoimingutele erinevate puhastusvahenditega.

Suletud valgusti kõrge sissetungimiskaitsega

Glamox C65-S on varustatud 4 mm kuumtestitud esiklaasiga, mis on kindlalt kinnitatud raami külge kahekordsete väändvedrudega. Tugev disain tagab IP65 kaitseklasse kogu Glamox C65-S valgustile.

Kõrge valguskvaliteet, madal pimestus

C65-S kõrge kvaliteet pole seotud vaid ainult puhtusega. Valgusti on loodud ka selleks, et pakkuda parimat võimalikku valgust erinevate ülesannete täitmiseks. See hõlmab selliseid omadusi nagu kõrge värviedastus (CRI> 90) ja räiguse kontroll. C65-S valgustis oleme otsustanud pimestamise kontrollimiseks kasutada topeltparaboolseid reflektoreid. Enda omadusi hästi tõestanud optika ei anna ainult suurepärase pimestuse kontrolli, vaid lisab valgusele sügavust, mis omakorda tagab kolmemõõtmeliste objektide parema nägemise.

Võimsus

C65-S on saadaval 4000, 9000 või 12000 luumeniga valgusjõuga. Võimalus valida eri luumenipakettide vahel on ideaalne, kui teil on vaja saavutada suurt valgustustaset.

Valgustuse juhtimine

Enamikus hoonetes saab raha säästa, kui reguleerida valgustust vastavalt kohaolekule ja päevavalgusele. Sellist energiasäästu saab saavutada valgustite juhtimissüsteemi rakendamisega. Glamox C65-S ühildub kõigi Glamoxi juhtmestatud valgusjuhtimissüsteemidega.

Reguleeritav värvitemperatuur

C65-S on saadaval muudetava valge (CCT) valgusega. Timmitav valge võimaldab valgustitel toota erineva värvitemperatuuriga valget valgust. Seda tehnoloogiat saab kasutada dünaamiliste valgusstsenaariumide loomiseks, mis matkivad päevavalguse omadusi. Seda nimetatakse Human Centric Lighting-ks (HCL). HCL-i saab kasutada inimese ööpäevase rütmi stimuleerimiseks ja inimeste jõudluse parandamiseks.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 4000 – 12000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 4000 K, CRI Ra 90, MacAdam 3.
Muudetava valge valgusega (CCT)

Juhtseade

HF või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100 000 tundi /10% (maksimaalselt rikkeid) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Korpus valgeks värvitud terasest. IP65

Paigaldus

Glamox C65-S on loodud pindpaigalduseks, kuid eraldi süvistusraamiga on teda lihtne süvistada. Sellist raami saab kasutada üksikute valgustite paigaldamiseks, rivisse - või erilahendustega süvispaigaldiste loomiseks. Täpsemat infot leiad Lisatarvikute nimekirjast.

Lisatarvikud

Süvistusraamid ühekaupa paigalduseks või rivipaigalduseks.

Optikad

Standardsena 4mm kuumtestitud esiklaasiga, mille taga topeltparaboolne softlight reflektor SU.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Sertifikaat

Glamox C65-S on sertifitseeritud Fraunhofer IPA poolt vastavalt ISO 14644-1 ja lisaks läbinud puhtuse testid saamaks "Fraunhoferi poolt testitud seade" - sertifikaati. EVS-EN 60598-2-25 "Lambid kasutamiseks haiglate ja tervishoiuehitiste kliinilistes tsoonides". 

Tehnilised andmed

Mõõdud

dim_c65-350x650 dim_c65-350x1250 dim_c65-350x1500

Polaardiagrammid

C65-S 1250 LED 9000 940 SU-GL

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee