C64-R
ta35ta45IP65ENECCertified for use in hospitals and wardsLEDcctDIMik09ik10mounting_ld_receed_celing-2
glamox-logo-product-grey

C64-R

Mitmekülgne valgusti

Kirjeldus

Glamox C64-R on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 14644-1 Fraunhoferi IPA poolt ning läbinud ka puhastatavuse testi, et saavutada “Fraunhoferi testitud seadme sertifikaati”.
Lisaks on Glamox C64-R sertifitseeritud vastavalt standardile EN 60598-2-25 „Valgustid kasutamiseks haiglate ja tervishoiuhoonete kliinilistes piirkondades”.

Glamox C64-R on mitmekülgne süvisvalgusti, mida saab kasutada näiteks laborites, operatsioonisaalides, toiduainetetööstuse ja tööstuslikes köökides.

Lihtne süvispaigaldus

C64-R on mõeldud lihtsaks paigaldamiseks moodul- ja kipsplaatlagedesse. Kõik kinnitused tehakse altpoolt.

Hõlpsasti puhastatav esiklaas

Valgusti on saadaval kas 4mm kuumtestitud klaasiga või 4 mm polükarbonaadist esiklaasiga. Mõlemad pinnad on kergesti puhastatavad, ilma vahekohtadeta või väljaulatuvate elementideta, kuhu võivad koguneda bakterid või tolm. Klaas on eriti hea, kuna ta on äärmiselt tugev materjal, mis talub sagedast puhastamist tugevatoimeliste puhastusvahenditega. Polükarbonaatkattega C64-R saab kasutada piirkondades, kus klaasi ei soovitata kasutada, nt toiduainetetööstuses.

Suletud valgusti kõrge IP-klassiga

C64-R on IP65 kaitseklassiga. Valgusti on korralikult tihendatud nii tugeva terasest korpuse ja lae vahelise tihendiga, kui ka alumiiniumraami ja esikatte vahelt.

Hea valguse kvaliteet

Mikroprismaatiline optika pakub selle materjali prismaatilise struktuuri tõttu kõrget efektiivsust, head valgustugevust ja vähest pimestamist. Täiendavad eelised on atraktiivne välimus ja pehmed heleduse üleminekud ruumi erinevate pindade vahel. Kui värviedastus on teile oluline, võib seda valgustit tarnida ka CRI 90-ga.

Sidumiskindlad omadused

Psühhiaatriaosakondadele ja vanglatele esitatavate nõuete täitmiseks võib C64-R olla varustatud sidumiskindlate omadustega. 4 mm polükarbonaadis kate tagab IK10 löögikindluse. Valgusti saab lae külge kindlalt kinnitada erikujuliste kruvidega nii, et puuduvad väljaulatuvad osad või vahemikud, mida saab kasutada riputusvõimalustena. Tugev konstruktsioon teeb võimatuks valgusti maha rebimise või avamise.

Valgusjuhtimine

Enamikus hoonetes saab raha säästa, reguleerides valgustust vastavalt kohalolekule ja päevavalgusele. Sellise energiasäästu saab saavutada valgustite juhtimissüsteemi rakendamisega. Glamox C64-R ühildub kõigi Glamoxi valgusjuhtimissüsteemidega.

Reguleeritav värvitemperatuur

C64-R on saadaval muudetava valge valguse tehnoloogiaga (CCT). Muudetav valge võimaldab valgustitel toota erineva värvitemperatuuriga valget valgust. Seda tehnoloogiat saab kasutada dünaamiliste valgusstsenaariumide loomiseks, mis matkivad päevavalguse omadusi. Seda nimetatakse Human Centric Lighting-ks (HCL). HCL-i saab kasutada inimese ööpäevase rütmi stimuleerimiseks ja inimeste jõudluse parandamiseks.

Sinise blokeerimisega valgus psühhiaatriaasutustele

Teadlased usuvad, et on võimalik soodustada soodsa une mustrit ja vähendada maniakaalseid sümptomeid teatud psühhiaatriliste patsientide rühmades, kõrvaldades sinise lainepikkuse valguses teatud päevase perioodi jooksul. Glamox C64-R on saadaval sellist tüüpi sinist blokeeriva valgusega.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

LED 4000 – 7500 luumenit valgustistt
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80 või 90, MacAdam 3.
Muudetava valge valgusega (CCT)
Sinist blokeeriv valgus (BBL)

Juhtseade

HF või DALI. Juhtseadme eluiga kuni 100 000 tundi /10% (maksimaalselt rikkeid) Ta 25°C korral.

Korpuse materjal ja värvus

Korpus valgeks värvitud terasest. IP65.

Paigaldus

Paigaldus altpoolt nii moodul- kui kipsplaatlakke.

Optikad

Standardsena 4mm kuumtestitud klaas (GL), mille taga on mikroprismaatiline optika. Soovi korral on C64-R saadaval IK10 klassiga koos 4mm polükarbonaadist (PC) esikattega.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Enesevigastuse võimaluseta

Enesevigastust mitte võimaldav versioon (IK10), mille polükarbonaadist esiklaasi ümbritsev raam on kruvidega kinnitatud lae külge.

Sertifikaat

Glamox C64-R on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 14644-1 Fraunhoferi IPA poolt ning läbinud ka puhastatavuse testi, et saavutada “Fraunhoferi testitud seadme sertifikaati”.
Lisaks on Glamox C64-R sertifitseeritud vastavalt standardile EN 60598-2-25 „Valgustid kasutamiseks haiglate ja tervishoiuhoonete kliinilistes piirkondades”.

Tehnilised andmed

Mõõdud

dim_c64-300x600 dim_c64-312x625 dim_c64-300x1200 dim_c64-312x1250 dim_c64-600x600 dim_c64-625x625

Polaardiagrammid

C64-R600x600 LED 6000 840 MP-CL

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee