C20-R G2
Ta40CEENECLEDcctDIMemergencyDaylight sensorpir_sensorLinectmounting_ld_receed_celing-2
glamox-logo-product-grey

C20-R G2

Otsene valgus, väike pimestus

Kirjeldus

Millal on ruum professionaalselt valgustatud? Me arvame, et see on siis, kui valgustus toetab teid selle ruumi jaoks ette nähtud ülesannete täitmisel. Ükskõik, kas see on laste mängimine ehitusklotsidega või täiskasvanu, kes tõlgendab kliendi näoilmet, võib korralik valgustus avaldada suurt mõju.

Visuaalselt kasulik valgus

Glamox C20-R Gen 2 on süvisvalgusti, mis on välja töötatud mugava ja visuaalselt kasuliku valguse saamiseks. See on saavutatud topeltparaboolse Softlight reflektori abil, mis tagab hea varjutuse ja kõrge efektiivsuse. Reflektorid on spetsiaalselt välja töötatud leedi jaoks kus poolhajutav materjal loob valguse pehme ülemineku tumedalt varjult heledamale.

Miks reflektorid?

Glamox on alates 1980-ndate aastate algusest töötanud reflektoritega ja kuigi viimastel aastatel oleme välja töötanud eri tüüpi optikatega tooteid, oleme kindlad, et reflektorid ei kao kunagi. Disain on loomulikult aja jooksul ajakohastatud ja rafineeritud, kuid põhiprintsiip jääb samaks. Reflektor on äärmiselt tõhus viis juhtida valgust täpselt sinna, kus seda soovitakse hoides samal ajal pimestamist hästi kontrolli all.

Lasteaiad, koolid ja kontorid

C20-R sobib hästi kasutamiseks väikelastega kohtades, nagu lasteaiad ja algkoolid. Kuni 7-aastaseks saamiseni on oluline sügavuse tunnetamiseks kasutada otsesemat valgust. C20-R reflektorid pakuvad otsest valgust - väikese pimesusega. C20-R-st  suurepärane räiguse kontroll (UGR 19) ja kõrge energiasäästlikkus teevad valgustist hea lahenduse ka kontorite jaoks.

Valgustuse juhtimine

Kaasaegsed koolid ja kontorid on sageli varustatud valgustuse juhtimissüsteemidega. Loomulikult on C20-R saadaval kohaloleku ja päevavalgusanduritega, mis võimaldab seda kasutada LMS lahenduses.

Madal hoolduskulu suur paindlikkus

C20-R-l on paindlik disain, mis teeb valgusti sobilikuks kasutamiseks enamikes laesüsteemides. Nutikas väline juhtplokk tagab kerge paigaldamise ja hooldamise, sest kõike saab teha ilma valgustit avamata. Valgusti on saadaval kolmes erinevas suuruses ja võib sõltuvalt suurusest varustada 1-4 lukuga. C20-R on saadaval hädavalgustina.

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 2000 - 7000 luumenit valgustist
Värvitemperatuur 3000/4000 K, CRI Ra 80 või 90, MacAdams 3
Muudetava valge valgusega (CCT)

Juhtseade

Väline juhtkarp võimaldab kiiret paigaldamist ja hõlpsaid hooldustöid ilma valgustit avamata. HF või DALI. Ainult CCT-versioon DALI. Juhseadme eluiga kuni 100 000 h / 10% (maksimaalne rike) Ta 25°C juures.

Korpuse materjal ja värvus

Valgeks värvitud teras.

Paigaldus

C20-R G2 on hästi sobilik kuni 48mm T-profiiliga lagedes, lisaks Ecophon Focus Ds ja Rockfon süsteemiga T24X (varjatud profiil). Varjatud T-profiiliga lagedesse miteeemaldatavate plaatidega lagede korral tuleb lisaks kasutada kinnitusklambreid (4tk), need leita´vad lisvarustuse nimekirjast. Samuti on lisavarustuse nimekirjast leitav kipsplaatlakke paigalduse raam. Lisainfo leiad lisavarustuse nimekirjast.

Lisatarvikud

Klambrid (4 tk.) varjatud T-priillaesüstiimidesse paigaldamiseks. 
Raam paigaldamiseks kipsplaat-lagedes

Optikad

Topeltparaboolne Softlight optika SU.

Andurid

See toode on saadaval PIR anduriga SPR-SEN, millel releega sisse/välja lahendus, või koridorifunktsiooniks juhtmestatud PIR anduriga SPC-SEN. Lisaks on saadaval variandid kombineeritud PIR anduriga ja Sisseehitatud DALI toiteplokiga konstantse valguse anduriga MPP-SEN või juhitava PIR anduriga MPS-SEN

Lisainfoks vaata konkreetse tüübi kasutusjuhendit, mille leiad allalaadimiste lehelt.

Turvavalgustus

Standardne (S), isetestiv (ST) või DALI. 1h või 3h.

Tehnilised andmed

Mõõdud

measurement_c20-r-g2-mnt measurement_c20-r312x625-g2 measurement_c20-r300x1200-g2 measurement_c20-r600x600-g2 measurement_c20-r300x600-g2 measurement_c20-r625x625-g2 measurement_c20-r312x1250-g2

Valik tooteid

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee