Air LED
ENECLEDDIMclass_3mounting_table
logo_brand_luxo

Air LED

Modernne klassika

Kirjeldus

Air on Luxo modernne klassika, millel on maksimaalse ulatuse ja paindlikkuse tagamiseks vedrutasakaalustatud paigaldusvars. Valgusti on disainitud nii, et valgusti "pea" jääb alati lauapinnaga paralleelsesse asendisse. Sel on skulptuurilik kuju, täiuslik tasakaal ning sujuv liikuvus, mis tekitavad sulgkerge mulje hoolimata valgusti teraskonstruktsioonist.

Standardselt on komplektis lauaklambri või -alusega. Lauaplaadi sisse paigaldatav versioon on saadaval eritellimisel. Värvid: valge, must või hõbehall.

Kahes suuruses
Air on saadaval nii pika kui lühikese paigaldusvarrega. Valige versioon, mis sobib kõige paremini teie töölaua suurusega.

Individuaalse töökohavalgustuse tähtsus
Klikka siia, et teada saada, miks hea töökohavalgustus on tähtis ning kuidas laualamp aitab sul saavutada paremat töökeskkonda.
 
• Ülevaade töökoha valgustusest


LED: Tuleviku valgusallikas 
Ninety on varustatud tippteholoogiliste valgusdioodidega, mis pakuvad heledat sooja valgust. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. Ninety dioodide eeldatav eluiga on 50 000 tundi. Kontorikeskkonna tavakasutuse korral tähendab see 25 aastat või enam. Te ei pruugi enam kunagi valgusallikat vahetada!

Tehniline kirjeldus

Valgusallikas

Leed 500 luumenit välja. Värvsustemperatuur (CCT) on 3000 K, värviedastusindeks (CRI) on 90.

Korpuse materjal ja värvus

Terasest paigaldusvars ning alumiiniumist kate. Värvid: valge, must või alumiiniumhall.

Paigaldus

Standardversiooni kuulub lauaklamber (Air'i A-klamber). Lauaalus ja lauaplaadi sisse paigaldatav versioon (TT lauapaigaldi ja TE puksiga) on saadaval eritellimisel.

Optikad

Asümmeetriline valgusjaotus. Valge, polükarbonaadist reflektor.

Toiteplokk

20 V pistik - toiteplokk.

Õlgtehnoloogia ja liikuvus

Paralleelne kolmeosaline õlg. Valgusti "pea" liigub küljelt küljele. Varre pikkus on kas 60 või 80 cm.

Taimer

Väljalülitamise funktsioon on sisse ehitatud. Valgus lülitub automaatselt välja pärast 4 või 9tundi energia säästmiseks.

Tehnilised andmed

Polaardiagrammid

air-led-ny

Mõõdud

air air-led_us

You will now be redirected to the mobile version of Glamox websites

www.glamox.ee